• شناسه خبر : 34800
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1399 - 10:36

بخشدار شاهرود گفت: تامین آسفالت؛ علت تاخیر در آسفالت راه توریستی خلخال به ماسوله است.

آسفالت
حمدالله نقیب پروژه‌های طرح هادی روستایی ، مرمت، بهسازی و سنگ‌فرش معابر، طرح آبرسانی روستایی، پروژه‌های شهرداری و عمران شهری کلور مرکز بخش،راه‌اندازی فرستنده‌های شبکه‌های دیجیتال تلویزیون ، ساخت پل و چندین طرح عمران روستایی را از جمله طرح‌های افتتاح شده در مناطق مختلف بخش شاهرود اعلام کرد.
وی در جریان بازدید فرماندار خلخال و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی از عملیات اجرایی اجرای آسفالت راه در حال ساخت خلخال به ماسوله در بخش شاهرود این شهرستان نیز گفت: در حال حاضر چندین طرح بزرگ راه‌سازی از جمله راه توریستی شال- ماجولان- ماسوله ، راه اصلی خلخال – کلور – درام – منجیل در این منطقه در حال ساخت بوده که با تکمیل و بهره‌برداری از آنها تحول بزرگی در بخش گردشگری منطقه  ایجاد خواهد شد.
وی اظهار داشت: با تکمیل عملیات اجرایی هفت کیلومتر باقیمانده راه در طول مسیر راه‌سازی خلخال به ماسوله این جاده در حوزه استحفاظی استان اردبیل بصورت کامل آسفالت شده و در اختیار مسافران و گردشگران عبوری از این جاده زیبا و توریستی قرار می‌گیرد.
بخشدار شاهرود اظهار امیدواری کرد که با توجه مسئولان استان همسایه گیلان باقیمانده راه و مسیر فاقد آسفالت در حوزه این استان نیز آسفالت تا زمینه برای تسهیل در مسافرت آسان مردم برای تردد از این محور ارتباطی ۲ استان همسایه اردبیل و گیلان فراهم شود.
فریدون بابایی ، فرماندار خلخال نیز نحوه توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی امسال این شهرستان را توجه به مناطق محروم روستایی این منطقه ذکر کرد و گفت: علت تاخیر در آسفالت راه توریستی خلخال به ماسوله مشکل تامین آسفالت با توجه به غیرفعال شدن بیشتر کارخانه‌های تولید آسفالت منطقه بود که با فعالیت یکی از این کارخانه‌ها، آسفالت موردنیاز این پروژه تامین شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up