• شناسه خبر : 34952
  • تاریخ انتشار : 07 شهریور 1399 - 12:16

زن خائنی که ۱۵ ماه قبل با همدستی یک پسر جوان نقشه قتل شوهرش را در نیکشهر کشیده بود رازش فاش شد.

قتل

شهرخوان: جسد جوانی ۳۰ ساله که بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود روئیت و تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.

سرهنگ “حمید نوری” فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر گفت: در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه سال ۹۸ ، در پی پیدایش جسد مردی جوان در حاشیه شهر نیکشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با حضور کار آگاهان پلیس آگاهی در صحنه جسد جوانی ۳۰ ساله که بر اثر ضربات چاقو به ناحیه گردن و قفسه سینه به قتل رسیده بود روئیت و تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با جمع آوری سرنخ‌های موجود و انجام یکسری اقدام تخصصی، ۴۸ ساعت پس از وقوع این جنایت به جوانی ۲۰ ساله مضنون و با هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.

سرهنگ نوری در ادامه گفت: سرانجام در نتیجه تحقیقات تخصصی پلیس، متهم پس از ۱۵ ماه سکوت مجبور به بازگویی حقیقت شد و به مشارکت همسر مقتول در وقوع این جنایت اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و با کمک مأموران نسوان شهرستان همسر ۲۵ مقتول دستگیر که متهم در تحقیقات تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی خود اعتراف و اظهار داشت به دلیل اختلافات چند ساله با همسرش تصمیم به قتل او گرفته و پس از دادن قرص خواب به او، با کمک این جوان با ضربات چاقو همسر خود را به قتل رسانده و شبانه جسدش را به حاشیه نیکشهر انتقال داده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهرخاطر نشان کرد: متهم پس از اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up