• شناسه خبر : 34956
  • تاریخ انتشار : 07 شهریور 1399 - 12:46

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: زمینه جلب کمک‌های خیرین و مردم به بازسازی عتبات و عالیات فراهم شود.

 

 

یعثوب نژاد محمد بعدازظهر امروز در جلسه هماهنگی برای جلب کمک‌های مردمی و کارکنان دستگاههای اجرایی در جهت بازسازی عتبات و عالیات اظهار داشت: منابع خاصی در اعتبارات برای بازسازی عتبات و عالیات پیش بینی نشده و لازم است با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم، زمینه جلب کمک‌های خیرین و عموم مردم به این بخش فراهم شود.

وی با بیان اینکه خیرین و فعالان فرهنگی و اجتماعی در راستای جلب مشارکت مردم برای تامین منابع لازم برای بازسازی عتبات و عالیات تلاش کنند، افزود: مردم می‌توانند نذورات خود را در راستای بازسازی عتبات و عالیات هزینه کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل گفت: استان اردبیل همواره با عشق ائمه اطهار زنده هستند و همکاری مسئولان و فعالان فرهنگی در اطلاع‌رسانی اقدامات انجام گرفته در خصوص بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار در عتبات عالیات، موجب مشارکت بیش از پیش مردم در این امر می‌شود.

اسفندیار هوشیار خواستار ادامه مشارکت مردم و دستگاهها در تامین منابع مالی بازسازی عتبات و عالیات شد و افزود: هنوز هیچ توافقی در رابطه با برگزاری مراسم اربعین انجام نگرفته است و اعزام موکب‌های درمانی و لوازم بهداشتی و پزشکی برای زائران به عنوان جایگزین مراسم اربعین می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای طرح‌های زیرساختی از جمله تجهیز سرمایش و گرمایش و سرویس بهداشتی برای اربعین سال‌های آینده از جمله برنامه‌های احتمالی امسال ستاد اربعین خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up