• شناسه خبر : 35161
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1399 - 04:36

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت:طرح نذر سلامت در ۴۹ هیات عزاداری استان اجرا شد.

رامین معبودی

 

رامین معبودی اظهارداشت: اعضای جمعیت هلال احمر استان با حضور در ۴۹ هیات عزاداری حسینی بر اجرای صحیح دستورالعمل‌های مقابله با شیوع بیماری کرونا نظارت کردند.

وی افزود: این نظارت‌ها در راستای اجرای طرح نذر سلامت با عنوان خادمان حسینی هلال انجام می‌شود و این خدمات توسط ۷۸ تیم متشکل از ۱۹۴ نفر از اعضا با بکارگیری و استقرار ۲۶ دستگاه خودروی امدادی در ۱۰ شعبه استان انجام گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه این نهاد در روز تاسوعا و عاشورا ۱۰ هزار و ۱۷۰ عدد ماسک در بین عزاداران حسینی توزیع کرده است، ادامه داد: برای ۲۹ هزار و ۸۹۰ نفر هم ۷۹ لیتر محلول ضدعفونی کننده به صورت دستی و تونل مه‌پاش استفاده کرده‌اند.

معبودی با بیان اینکه اعضای جمعیت هلال احمر استان با حضور در هیات‌ها به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی و رعایت بهداشت می‌پردازند، گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه فرهنگ نذر ماسک، لوازم بهداشتی و تهیه اقلام مورد نیاز شعب از این طریق، استفاده از پتانسیل‌های رسانه‌های استانی برای آگاه‌سازی و استفاده از ظرفیت‌های مجازی در انتشار نکات بهداشتی از جمله برنامه‌های هلال احمر در این طرح است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up