• شناسه خبر : 35223
  • تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 12:55

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۲۹۴ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

کارگاه پروژه ساختمانی

علی صبحی گفت: از این میزان ۱۳۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی، به ۱۲۴ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۳۴ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در ۵ ماه گذشته قلع و قمع شده است.

او افزود: در مدت یاد شده ۲۵۹ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت‌های راهداری شناسائی، برخورد و قلع و قمع شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با قدردانی از حمایت‌های دستگاه قضائی استان، حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

صبحی ۱۴۹ کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال‌های طرفین راه، تعمیرات ۱۳۸ دستگاه ابنیه فنی تنقیه و لایروبی، بیش از ۲۰۹ هزار مترمربع لکه گیری و رفع چاله‌های محورها، ۵ هزارو ۶۰۰ مترمکعب شن ریزی راه‌های شنی و شانه راه‌ها و هم چنین ۴۲ هزار مترطول درزگیری راه‌های آسفالته را از دیگر اقدامات راهداران سخت کوش دیار سبلان در ۵ ماه گذشته برشمرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up