• شناسه خبر : 35229
  • تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 12:39

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه اندازی دانشگاه صنعتی اردبیل مصمم هستیم و در این راه از همه دانشگاهیان می خواهیم در کنار ما باشند.

صدیف بدری

صدیف بدری ۱۱ شهریور در مراسم افتتاحیه پروژه های دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب اظهار کرد: با راه اندازی دانشگاه صنعتی اردبیل می توان خدمات علمی و تحقیقاتی برای توسعه صنعت استان ارائه کرد.

وی با بیان اینکه اگر دانشگاه ها توسعه یافته باشند، در شرایط تحریم می توانند در تمام ابعاد به توسعه کشور کمک کنند، اضافه کرد: ارزیابی مقالات علمی دانشگاه‌ها نشان می‌دهد که دانشگاه‌ها از نظر علمی غنی هستند و باید از این ظرفیت ها در توسعه همه جانبه استفاده کنیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکیه بر نتایج تحقیقات علمی و دانشگاهی می‌تواند توسعه کشور را هموار کند، اضافه کرد: دانشگاهیان باید برای توسعه کشور برنامه های عملیاتی ارائه بدهند.

بدری اضافه کرد: همانطور که در صنعت دفاعی توانسته‌ایم در سطح منطقه و جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، در حوزه اقتصادی و صنعت هم باید با تکیه بر دانش اساتید و پژوهشگران بتوانیم این مسیر را طی کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up