• شناسه خبر : 35231
  • تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 12:06

حبیب زاده گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شد که مجموع بیماران به رقم ۲۱۴ نفر رسید.

بیمار کرونا

«شهرام حبیب زاده»در اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شد که مجموع بیماران به رقم ۲۱۴ نفر رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: طی همین مدت ۳۱ بیمار بهبود یافته نیز از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون ۵۱ بیمار بدحال در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر متخصصان قرار دارند و متاسفانه ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

حبیب زاده اظهار داشت: از والدین درخواست می کنیم تا مراقبت رفت و آمد کودکان و سالمندان باشند تا از ابتلا به این بیماری جلوگیری شود.

وی عنوان کرد: ویروس کرونا یک ویروس خطرناک و مهلک است و باید با رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و شستشوی دست ها و فاصله گذاری اجتماعی از ابتلا به این بیماری خطرناک جلوگیری کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل افزود: متاسفانه شهر اردبیل بیشترین آمار مبتلا و مرگ و میر را به خود اختصاص داده و باید شهروندان شهر اردبیل بیش از پیش در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دقت نظر بیشتری داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up