• شناسه خبر : 35299
  • تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 10:27

حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: افزایش قیمت های موجود لوزام التحریر و اقلام مورد نیاز دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید به هیچ وجه قابل قبول نیست و وزارت های مربوطه باید در این خصوص اقدامی اساسی کنند.

کلاس مدرسه

حجت الاسلام سید کاظم موسوی در خصوص گرانی ها  و افزایش قیمت لوازم التحریر و اقلام مورد نیاز دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: به هیچ  وجه این افزایش قیمت ها را قبول نداریم و باید جلوی این گرانی ها گرفته شود.

وی با بیان اینکه این افزایش قیمت ها در نیازهای اولیه دانش آموزان مخصوصا در این برهه زمانی اصلا به صلاح نیست، افزود: وزارت آموزش و پرورش باید از منابع و امکانات موجود که تخصیص یافته و در اختیار دارد این نیازها را تامین کند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید در فروشگاه های لوازم التحریر و نوشت افزاز فروشی ها، اقلام مورد نیاز دانش آموزان برای تحصیل از طریق وزارت صمت با نازلترین قیمت ها در اختیارشان قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این گرانی و افزایش قیمت ها مورد قبول مجلس نیست، ابراز داشت: فشار اقتصادی و مالی موجود بر دوش مردم دیگر جایی برای گرانی لوازم التحریر در سال تحصیلی باقی نگذاشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up