• شناسه خبر : 35316
  • تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 01:14

شهردار اردبیل گفت: تمامی عملیات زیرسازی و آسفالت در شهر اردبیل به شکل استاندارد و اصولی انجام می‌شود.

 

لکه گیری قیر آسفالت

حمید لطف اللهیان گفت: میزان آسفالت تولید شده نسبت به سال گذشته بیش از ۱۶۰ درصد افزایش داشته و در خصوص تامین مصالح و قیر مورد نیاز برای بهسازی معابر هیچ مشکلی نداریم.

وی از تولید و توزیع بیش از ۶۰ هزار تن آسفالت توسط سازمان عمران و باز آفرینی فضا‌های شهری در ۶ ماهه اول امسال خبر داد و افزود: همزمان با فصل کاری این مقدار از آسفالت تولید شده در سطح شهر جهت بهسازی و ساماندهی معابر توزیع شده است.

شهردار اردبیل ادامه داد: با توجه به ضرورت افزایش عمر و ماندگاری آسفالت، تمامی عملیات زیرسازی و آسفالت در شهر اردبیل به شکل استاندارد و اصولی انجام می‌شود.

لطف اللهیان گفت: با توجه به تسریع عملیات عمرانی در فصل کاری با استفاده از دستگاه wr عملیات تحکیم بستر در ورودی شهر از طرف جاده سرعین آغاز خواهد شود.

وی بیان کرد: بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین و تجهیزات پیشرفته ضمن کاهش هزینه‌ها، ارتقای کیفی و صرفه‌جویی در هزینه تمام شده طرح‌های عمرانی را در پی داشته و نقش بسزایی در مدیریت زمانبندی پروژه‌ها و تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه از دستگاه wr در سال گذشته، برای اولین بار در بزرگراه مقدس اردبیل ورودی شهر اردبیل از طرف جاده آستارا بکار گرفته شد، ادامه داد: باهدف ساماندهی ورودی‌های شهر، به زودی در ورودی شهر از طرف جاده سرعین نیز، عملیات تحکیم بستر و زیرسازی انجام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up