• شناسه خبر : 35322
  • تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 01:58

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: توسعه ارتباطات در مناطق محروم اولویت‌های اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

فناوری و تکنولوژی اینترنت رایانه

 

بهروز رزمی از بهره‌برداری۸ سایت ارتباطی شرکت ارتباطات سیار در روستا‌های استان با هزینه ۱۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

وی افزود: علاوه بر پروژه‌های آماده افتتاح در هفته دولت، ۸ سایت ارتباطی در روستا‌های شهرستان‌های اردبیل، خلخال، گرمی و بیله سوار از هفته ارتباطات تا آغاز هفته دولت به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با بیان اینکه توسعه ارتباطات در مناطق محروم و روستایی همواره از اولویت‌های اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، بیان کرد: توسعه ارتباطات در مناطق محروم موجب کاهش شکاف دیجیتال شده و اولین گام برای ارائه خدمات الکترونیک، بهبود اشتغال پایدار روستایی و اقتصاد دیجیتال می‌باشد.

رزمی افزود: اجرای پروژه‌های USO به همراه بهره‌برداری از پروژه‌های آماده افتتاح، بهبود و توسعه پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت روستایی را در اکثر نقاط استان نتیجه خواهد داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up