• شناسه خبر : 35390
  • تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 09:33

پدر و مادر نوزاد ۱۵ روزه ای که طعمه موش ها شد اعتیاد به شیشه داشتند.

329866 100
شهرخوان: والدین نوجوان در جنایتی باورنکردنی اجازه دادند تا موش ها نزدیک به ۱۰۰ زخم روی صورت نوزاد تازه متولد شده شان ایجاد کنند

“اریکا شیرلوک” و “چارلز الیوت” والدین مجرمی هستند که جرم آنها بی توجهی به نوزادشان هنگام حمله موش ها است.نوزاد دختر که تنها ۱۵ روز از به دنیا آمدنش می گذشت طعمه موش ها شده بود ، موش هایی که بخش هایی از سر و صورت نوزاد را در حضور والدینش جویده بودند.

پدر و مادر این نوزاد که ۱۹ و ۱۸ سال سن دارند به دلیل وضعیت اعتیاد شدید صلاحیت مراقبت از نوزاد را نداشتند از این رو چنین اتفاق تلخی را رقم زدند.

یکی از کارکنان مرکز حمایت از کودکان بد سرپرست در بازدید از محل و با مشاهده پتوی خونین نوزاد و اثراتی از موش ها متوجه ماجرا شدند .

شواهد حاکی از آن است که هنگام این اتفاق تلخ والدین نوزاد به دلیل مصرف شیشه متوجه هیچ چیز نبوده اند و طبق مدارک و اثرات محل حادثه کنار نوزادشان بوده اند ولی به دلیل وضعیت غیرطبیعی هیچ اقدامی برای حفظ جان فرزند ۱۵ روزه خود در برابر موش ها انجام نداده اند.
حبس برای پدر و مادر آمریکایی معتاد

این زوج اهل آرکانزاس آمریکا به ۵ سال حبس محکوم شدند و نوزاد برای جراحی سر و صورت به بیمارستان تخصصی منتقل شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up