• شناسه خبر : 35416
  • تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399 - 01:40

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از جامعه فرهنگ و هنر اردبیل تسهیلات کرونایی به این قشر تعلق می‌گیرد.

کارت بانک

سیدناصر اسحاقی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای حمایت از جامعه فرهنگ و هنر اردبیل تسهیلات کرونایی به این قشر تعلق می‌گیرد و در این زمینه اصحاب فرهنگ و هنر می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به این که مشمولان این طرح می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا تا ۳۱ شهریور ماه اقدام به دریافت تسهیلات کنند بیان کرد: در راستای تأمین هزینه درمانی بیماران کرونایی خبرنگار نیز برنامه‌های حمایتی در نظر گرفته شده که صندوق اعتباری هنر فعالان رسانه‌ای را با ثبت‌نام در صندوق اعتباری هنر از مزایایی در این زمینه بهره‌مند می‌کند.

اسحاقی تصریح کرد: با توجه به این که خبرنگاران جزو مشاغل پرخطر محسوب می‌شوند و با حضور در جلسات و نشست‌ها جان خود را به خطر می‌اندازند باید برنامه‌های حمایتی از این قشر به صورت ویژه انجام شود تا بتوانیم ارائه خدمات مطلوب به این قشر را داشته باشیم.

مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از خبرنگارانی که مبتلا به کرونا شده‌اند ۲ میلیون تومان به آنان تعلق می‌گیرد و هزینه فوت نیز تا سقف ۲۰ میلیون تومان به این قشر رسانه‌ای تعلق می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up