• شناسه خبر : 35447
  • تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399 - 06:56

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:۲۸۰ واحد از واحدهای طرح مسکن مهر تحویل متقاضیان داده شد.

 

محبوب حیدری

محبوب حیدری درنشست با فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان اظهار داشت: تا کنون ۲۸۰ واحد از واحدهای طرح مسکن مهر نیز تحویل متقاضیان داده شده و ۲۰۰ واحد دیگر نیز آماده تحویل است.

وی افزود: به غیر از شهر اردبیل و پارس‌آباد که واحدهای در اختیار راه و شهرسازی در مرحله تکمیل است در سایر شهرستان‌ها تمامی واحدهای مسکونی مهر تحویل شده بود که با اتمام واحدهای نیمه تمام برای همیشه مسکن مهر به اتمام خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در اجرای طرح مسکن ملی زمین‌های موردنیاز برای قشرهای هدف تامین می‌شود، تصریح کرد: تاکنون زمین ۴۷۰ واحد از این طرح جهت اجرا در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته و اگر مازاد بر این نیز متقاضی وجود داشته باشد در اختیار بنیاد مسکن قرار خواهیم داد.

حیدری تصریح کرد: متقاضیان نیازمند مسکن که اغلب مسکن اولی‌ها هستند در قالب این طرح شناسایی شدند که پیش‌بینی می‌شود با ۱۳۰ میلیارد تومان آورده متقاضیان، سرمایه‌گذاران و بخش دولتی این واحدها احداث و به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به اینکه بزودی مناقصه پروژه جاده پارس‌آباد تا سه‌راهی سربند آغاز می‌شود، افزود: مطالعات کل محور از سه‌راهی صحرا تا گرمی ، بیله‌سوار و پارس‌آباد تا مشگین‌شهر انجام شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

در پایان این نشست فرماندار پارس‌آباد نیز گفت: به دلیل جمعیت بالای شهری عمران شهری پارس‌آباد با مشکلات مالی درگیر شده و از ۹ محله ۱۳ محله شهری بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی تعریف شده است.

امامی همچنین تصریح کرد: تا ۲ ماه آینده ۳۷ کیلومتر از مسیر ۱۳۵ کیلومتری جاده سربند پارس‌آباد به سه‌راهی مشگین‌شهر به مناقصه گذاشته خواهد شد و مطالعات آن هم انجام شده است‌.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up