• شناسه خبر : 35474
  • تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399 - 10:15

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزش استان اردبیل نیاز به زیر ساخت‌های تخصصی و سخت افزاری در همه‌ی رشته‌های ورزشی دارد.

 

ورزش

سجاد انوشیروانی گفت: رشته تیراندازی از رشته‌های اولویت دار اداره کل است و هیات‌های ورزشی که با برنامه مدون و هدف بدست آوردن سکو‌های قهرمانی در میادین کشوری، آسیایی، جهانی و بین المللی باشد مورد حمایت خواهند بود.

وی افزود: سایت تیر اندازی ۳ منظوره و اهداف پروازی نیمه کاره که در مجموعه ورزشی علی دایی ایجاد شده را تکمیل و در اختیار هیات تیر اندازی قرار می‌دهیم.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل با تاکید بر اینکه رشته تیر اندازی در سال‌های اخیر با توجه به رشدی که داشته است و از پتانسیل خوبی هم برخوردار است تصریح کرد: برای ورزش قهرمانی باید برنامه مدون به ویژه زیر ساخت‌های لازم را داشته باشیم تا بتوانیم به دنبال کسب سکو‌های تیم ملی و همچنین قهرمانی در میادین مختلف ورزشی باشیم.

انوشیروانی تصریح کرد: ورزش استان اردبیل نیاز به زیر ساخت‌های تخصصی و سخت افزاری در همه‌ی رشته‌های ورزشی دارد که در صدد هستیم تا به مرور زمان نواقصات موجود را برطرف کنیم و بعد از آن بتوانیم انتظار قهرمانی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: هیات‌ها و رشته‌های ورزشی که برای قهرمانی برنامه مدون و هدف گذار داشته باشند حمایت خواهند شد و از اعزام‌ها و میزبانی‌هایی که ثمری برای ورزش استان نداشته باشد جلو گیری خواهیم کرد و بیشتر تمرکز خود را به روی رشته‌های ورزشی و ورزشکاران مستعد قرار خواهیم داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up