• شناسه خبر : 35542
  • تاریخ انتشار : 15 شهریور 1399 - 01:24

مدیر کل آموزش و پرورش از بازگشایی مدارس استان اردبیل با حضور بیش از ۲۵۱ هزار دانش آموز از فردا خبر داد.

 

 

دانش آموز مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه حفظ سلامتی دانش‌آموزان اصلی‌ترین استراتژی ماست، گفت: بیش از ۲۵۱ هزار دانش‌آموز در ۳ هزار و ۳۹۴ واحد آموزشی در اردبیل سال تحصیلی جدید را از فردا با نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس آغاز خواهند کرد.

ناصری با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اردبیل برای بازگشایی مدارس در آمادگی کامل به سر می‌برد، افزود: مدارس در هر سه وضعیت سفید، زرد و قرمز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ترکیبی از آموزش حضوری و غیرحضوری (مجازی شبکه شاد و آموزش از طریق صدا و سیما) از فردا دایر خواهد بود.

وی از اتصال همه مدارس استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات خبر داد و بیان کرد: با همکاری سه شرکت ایرانسل،‌ های وب و همراه اول مدارس اردبیل به اینترنت پرسرعت مجهز شده و مدیران مدارس می‌توانند می‌توانند با عضویت تمامی دانش‌آموزان در شبکه‌های مجازی آموزش آنان را رصد کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت:در مناطق روستایی و عشایری که با جمعیت اندک دانش‌آموزان روبرو هستیم آموزش به شکل حضوری خواهد بود.

ناصری همچنین بیان کرد: ۵۰ هزار نفر از دانش‌آموزان اردبیل در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند که در این بخش نیز با افزایش کیفیت آموزشی روبرو هستیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up