• شناسه خبر : 35649
  • تاریخ انتشار : 16 شهریور 1399 - 02:16

مدیر شبکه توزیع برق شهرستان خلخال از تقویت روشنایی معابر و تعویض چراغ‌های فرسوده و کم‌ نور قدیمی این شهرستان خبر داد.

تیربرق

 

رسول زارع اظهارداشت: اجرای این طرح در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی دولت با بکارگیری توان و ظرفیت سرمایه‌گذار بخش خصوصی اجرا و گروه تعمیرات خط گرم در سطح (‌خطوط برق‌دار) بدون اعمال خاموشی برای تعمیر ، تجهیز و تقویت خطوط فشار متوسط برق این شهرستان فعالیت خواهد کرد.

سرپرست اداره برق خلخال بیان‌کرد: خط گرم برق در خلخال با هدف افزایش سطح پایداری برق، کاهش اتفاقات و برای جلوگیری از قطع جریان برق سطح شهر و رفاه حال مشترکان و مردم راه‌اندازی و اعضای گروه خط گرم بدون قطع برق فشار متوسط مناطق مختلف خلخال اقدام به تعمیرات خطوط برق‌دار می‌کنند.

وی افزود: در سال‌های گذشته امکان تقویت و یا تعمیر خطوط برق‌دار بدون قطعی برق در شهرستان خلخال امکان‌پذیر نبود و برای انجام هرگونه تعمیر جزیی در خطوط فشار متوسط ناچار از قطع برق یک یا چند خیابان در محدوده شهر و مناطق تابعه شهرستان بودیم.

زارع گفت: در این عملیات که با همکاری پیمانکار خط گرم اردبیل اجرا می‌شود تمام عملیات تعمیر و سرویس و رفع اشکالات و نواقصات خطوط برق داخل شهر بدون اعمال خاموشی و قبل از رسیدن فصول سرد سال انجام تا شاهد خاموشی‌های ناشی از تعمیر در شهر نباشیم.

مدیر شبکه توزیع برق شهرستان خلخال با اشاره به ضعف روشنایی در برخی مسیرها و معابر عمومی شهر خلخال از اجرای پروژه تقویت روشنایی معابر و تعویض چراغ‌های فرسوده و کم‌ نور قدیمی با چراغ‌ های جدید و پربازده و کم‌مصرف خبرداد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up