• شناسه خبر : 35741
  • تاریخ انتشار : 17 شهریور 1399 - 11:41

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با تأکید بر این‌که راه دسترسی ورزشگاه علی دایی از شرایط مناسبی برخوردار نیست.

زنان ورزشگاه

 

سجاد انوشیروانی اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور معاونین وزیر ورزش، معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل به ریاست علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در محل مجلس برگزار شد، مقرر گردید تا پایان آذرماه سالن دو و میدانی ورزشگاه علی دایی تکمیل شده و در اختیار ورزشکاران استان قرار گیرد.

وی با اشاره به این‌که ظرف دو ماه آینده نخاله‌های ساختمانی و مازاد عملیات توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پاکسازی می‌شود، افزود: سوله موجود در ورزشگاه که در حال حاضر برای کارگاه استفاده می‌شود با کاربری ورزشی که توسط معاون سیاسی و امنیتی استانداری اعلام شد و با تکمیل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل قرار خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: همچنین تا پایان آبان‌ماه انشعابات مجموعه ورزشی علی دایی به‌صورت کامل انجام می‌شود.

انوشیروانی با تأکید بر این‌که راه دسترسی ورزشگاه علی دایی از شرایط مناسبی برخوردار نیست، گفت: امیدواریم با عنایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل و با تأمین اعتبار تا پایان آذرماه این کار اجرا گردد.

وی عنوان کرد: انتظار می‌رود در سال‌جاری توسط سازمان مجری و وزارت راه و شهرسازی محل استقرار هیأت‌های ورزشی در مجموعه ورزشی علی دایی مطالعه و اجرا گردد تا هیأت‌ها بتوانند به‌صورت متمرکز به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: صندلی‌ها، تارتان، چمن و دکل‌های روشنایی استادیوم توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ظرف ۲ ماه آینده تکمیل شده با پیگیری‌های انجام گرفته امیدواریم هر چه زودتر شاهد احداث سالن ژیمناستیک در این مجموعه باشیم.

انوشیروانی از افتتاح خانه وزنه‌برداری در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: رشته وزنه‌برداری باید برای این استان در اولویت خاص باشد و تلاش بر این است تا رشته وزنه‌برداری در اردبیل توسعه پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up