• شناسه خبر : 35799
  • تاریخ انتشار : 18 شهریور 1399 - 06:19

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در بازدید سرزده از نانوایی‌های استان اردبیل اظهار داشت: بازرسین آرد و نان سازمان به صورت مستمر از واحدهای نانوایی بازدید می‌کنند و رعایت موارد بهداشتی و سایر موارد را یادآوری می‌کنند.

نانوایی

رامین صادقی با بیان اینکه از  ورود افراد متفرقه به داخل نانوایی جلوگیری شود، افزود: با توجه به اینکه واحدهای نانوایی با تغذیه مردم به صورت مستقیم، ارتباط دارند و ویروس کرونا قابلیت انتشار بسیار بالایی دارد و حفظ امنیت سلامت مردم شریف استان در اولویت قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به نانوایانی که نان با کیفیت به مردم ارائه دهند، ضمن تامین آرد مورد نیازشان برای پخت نان تشویق خواهند شد  و در این میان چنانچه نانوایی تخلف داشته باشد با معرفی به تعزیرات حکومتی، قطع سهمیه نیز خواهند شد.

صادقی با بیان اینکه رعایت بهداشت، کیفیت، قیمت نان، وزن چانه انواع نان و همچنین برخی گزارش‌های ثبت شده در سامانه ارتباطی ۱۲۴ مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف  اقتصادی  اعم از گران‌فروشی، عدم نصب قیمت، کم‌فروشی و … مراتب را  از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ رسیدگی به شکایات مردمی گزارش نمایند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up