• شناسه خبر : 35801
  • تاریخ انتشار : 18 شهریور 1399 - 06:35

عضو شورای شهر مشگین شهر گفت: اداره آب و فاضلاب مشگین شهر با اجرای لاک پشتی پروژه فاضلاب شهر عملاً در کارهای عمرانی شورا و شهرداری خلل ایجاد کرده است.

 

شورای شهر

رحیم فرجی به نارضایتی‌های مردم از شورا و شهرداری مشگین شهر اشاره کرد و گفت: ترافیک سنگین یکی از معضلات شهری مشگین شهر که موجب ایجاد نارضایتی در بین مردم شده است و راه حل آن احداث دو کمربندی در اطراف شهر است.

وی احداث کمربندی از «دروازه اردبیل» به طرف «جاده بارزیل» و «انتهای پارک ولایت» به طرف «خیابان شهید بنی هاشم» را پیشنهاد داد و افزود: یقین داریم در صورت اجرای این دو پروژه که بار مالی قابل توجهی هم برای شهرداری ندارد می‌توان از بار ترافیکی شهر تا حد قابل قبولی کاهش داد.

فرجی خاطرنشان کرد: مسیرگشایی تنها راه حل معضل ترافیک در مشگین شهر است و دیگر نیاز به تقسیم خیابان‌های فعلی و یک طرفه کردن آن و هدایت بار ترافیک شهر به خیابان‌های فرعی نیست.

عضو شورای شهر مشگین شهر از شروع مطالعات طرح جامع ترافیکی مشگین شهر خبر داد و گفت: طراحی غیر فنی و غیر اجرایی به هیچ وجه از جانب شورا و شهرداری مورد پذیرش نخواهد بود چرا که طرح ترافیکی باید از لحاظ فنی و اجرایی مقبولیت داشته باشد.

وی در مورد عدم اجرای آسفالت برخی کوچه‌ها و خیابان‌ها نیز به خبرنگار مهر، گفت: متأسفانه اداره آب و فاضلاب مشگین شهر با اجرای لاک پشتی پروژه فاضلاب شهر عملاً در کارهای عمرانی شورا و شهرداری خلل ایجاد کرده است.

فرجی ادامه داد: اجرای بسیار کند خط لوله انشعاب فاضلاب باعث از بین رفتن آسفالت جدید و از طرفی دیگر قسمتی از مسیر، لوله گذاری و قسمت‌های بعدی دست نخورده باقی مانده است و شهرداری مشگین شهر هم منتظر اتمام لوله گذاری در معابر و خیابان‌های شهر توسط شرکت آب و فاضلاب است.

عضو شورای شهر مشگین شهر در مورد انتقال میدان میوه و تره بار اظهار کرد: انتقال میدان تره بار به محلی دیگر یکی از الزامات مدیریت شهری است و در این خصوص چند سرمایه گذار متقاضی احداث میدان میوه و تره بار در خارج از شهر است که در حال بررسی صلاحیت سرمایه گذار هستیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up