• شناسه خبر : 3583
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1397 - 11:23

عزم شهرداری اردبیل برای مبارزه با فساد جدی است؛

کارمند متخلف شهرداری اردبیل به دستگاه قضایی معرفی شد

شهردار اردبیل با اشاره به این که عزم شهرداری اردبیل برای مبارزه با فساد مالی جدی است گفت: با توجه به اهمیت این مسئله در پی درخواست شهرداری و پیگیری دادستان اردبیل شخص متخلف در مجموعه شهرداری اردبیل شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شده است.

 

به گزارش شهرخوان، حمید لطف اللهیان امروز در جلسه شورای معاونین تصریح کرد: در راستای ارتقای سلامت اداری در مجموعه شهرداری اردبیل و همراهی و ارتباط تنگاتنگ با دستگاه قضایی استان باتوجه به نظارت دقیق شهرداری یک مورد تخلف توسط یکی از کارمندان واحد درآمد احراز شده و مراتب به دستگاه قضایی اعلام جرم شد.

وی با بیان اینکه خود مجموعه شهرداری اردبیل شاکی پرونده بوده افزود: یکی از کارکنان به تذکرات متعدد توجهی نکرده و با مرتکب شدن به جرم از طرف شهرداری اردبیل به دادسرا معرفی شده است.

شهردار اردبیل گفت: این کارمند با زد و بند با برخی از پیمانکاران مبلغی دریافت نموده که برای وصول مبلغ و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان فرد متخلف به دادسرا معرفی شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دادستان اردبیل در خصوص جلوگیری از تضییع بیت المال و برخورد با عناصر دخیل افزود: ارتقای سلامت اداری شهرداری با همراهی نهادهای نظارتی و قضایی در حال انجام است.

لطف اللهیان بیان کرد: شهرداری اردبیل نشان داده است که فساد اداری قابل چشم پوشی نیست و این نهاد جهت جلوگیری از تضییع بیت المال آماده هست برای ریشه کن کردن هرگونه فساد اداری، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

شهردار اردبیل گفت: در راستای تحقق عدالت اجتماعی و پالایش نواقص و رسیدن به شرایط ایده آل، تعامل و همراهی بی دریغ دادستان اردبیل نیز راهگشای بزرگی در این زمینه بوده است.

شهردار اردبیل به نتیجه بخش بودن جلسات سلامت اداری اشاره کرد و گفت: مبارزه با هرگونه فساد اداری همچنان تداوم داشته و آسیب‌هایی که نظام اداری را در مجموعه شهرداری اردبیل تهدید میکنند شناسایی شده و ریشه کن می‌شود.

وی شفاف‌سازی، کارآمدسازی و هماهنگ ساختارها، نظارت،کنترل تکریم ارباب رجوع را سرلوحه اقدامات شهرداری اردبیل دانست و بیان کرد: عزم جدی مجموعه شهرداری اردبیل برای مبارزه و ریشه کنی فسادها حتی جزئی موجود مبنی بر کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد کارمندان و برون سپاری وظایف نتیجه بخش بوده است.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up