• شناسه خبر : 35863
  • تاریخ انتشار : 19 شهریور 1399 - 12:31

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان در برابر قدرت نظام مقدس انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن ندارند و همیشه شکست خورده‌اند.

سپاه پاسداران

حجت‌الاسلام میثم فیاضی صبح امروز در دیدار با روحانیون اظهار داشت: دشمنان در برابر قدرت نظام مقدس انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن ندارند و همیشه شکست خورده‌اند چرا که در برابر یک ملت عاشورایی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به این که تلاش برای به ثمرنشای هجمه‌ها و توطئه‌ها از طریق امپراطوری رسانه‌ای دشمنان بی‌وقفه ادامه دارد گفت: درصدد هستیم پای دشمنان را از هر سو که حمله می‌کنند قطع کنیم و اجازه ندهیم تا بتوانند راهی برای ورود برای منحرف‌سازی افکار و عقاید مردم داشته باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای نگهداری و صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی بسیج و سپاه همیشه آماده است تا پوزه دشمنان را به خاک بمالد و در این زمینه نقش علما و روحانیون نیز خطیر و حساس است.

فیاضی بیان کرد: با توجه به تأثیرگذاری علما و روحانیون بر دل و جان مردم باید در برابر این قدرت بایستیم و به دشمنان اجازه ندهیم تا به اهداف شوم خود دست یابند چرا که دشمنان با اهداف شومی که بر سر دارند می‌خواهند اقداماتی بسیار زشت و ناپسندیده را در جامعه اسلامی پیاده‌سازی کنند.

وی اظهار کرد: در این زمینه امر هدایت‌گری و بصیرت‌افزایی اولویت اساسی است و در این زمینه با استفاده از ظرفیت روحانیون، بسیج، علما و سپاه درصدد هستیم موفق عمل کرده و از هر دری که دشمنان وارد می‌شوند آن در را برای همگان و به خصوص نسل جوان و امروزی شفاف‌سازی کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up