• شناسه خبر : 35875
  • تاریخ انتشار : 19 شهریور 1399 - 07:04

رئیس هیئت مدیره و سرمایه گذار شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: گره چندین ساله واگذاری اراضی عشایر مغان گشوده شد.

باغ کشت و صنعت

 

یونس ژائله در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از آغاز حضور بخش خصوصی در کشت و صنعت مغان با مردم عهد کرده بودیم که پیگیر تحقق این آرزوی دیرینه عشایر در منطقه باشیم و امروز مفتخریم که وفای به عهد شده و واگذاری اراضی به عشایر همیشه سرفراز منطقه در هیئت دولت تصویب شد.

وی با تاکید بر این که شرکت کشت و صنعت مغان با تمام توان و امکانات در خصوص اجرای هرچه سریعتر این امر پیش قدم است، افزود: تلاش‌های بی‌وقفه و متعهدانه استاندار برای تحقق این مطالبه به حق عشایر بسیار مهم و تاثیرگذار بود که جا دارد از ایشان برای ایفای این نقش تاریخی، نهایت قدردانی را داشته باشیم.

رئیس هیئت مدیره و سرمایه گذار شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از رهنمودها و پیگیری های نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و دادگستری استان و همراهی نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز قدردانی کرده و گفت: حقوق عشایر منطقه برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این راستا آماده هرگونه همکاری جهت تسریع در اجرای فرآیند قانونی واگذاری هستیم.

ژائله تصریح کرد: با تعیین تکلیف واگذاری اراضی ضمن افزایش سطح تولیدات عشایری و کشاورزی زمینه اشتغال پایدار در حوزه دامداری و کشاورزی برای جوانان منطقه فرآهم خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up