• شناسه خبر : 35917
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 - 12:38

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به استقبال والدین برای استفاده دانش آموزان از خدمات آموزشی و پرورشی بصورت حضوری گفت: بطور میانگین ۸۰ درصد از دانش آموزان استان بصورت گروهبندی در مدارس از خدمات آموزشی و پرورشی بصورت حضوری استفاده می کنند.

دانش آموز مدرسه

احمد ناصری در این بازدید از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مدارس استان خبر داد و اظهار داشت: برخی نارسایی های موجود هم که در بازدید دانشگاه علوم پزشکی، استانداری و فرمانداران محترم شناسایی شده است، در حال رفع می باشد.

ناصری همچنین خاطر نشان ساخت: عده ای از دانش آموزان هم که بهر دلیلی در مدارس حضور ندارند، می توانند برای جبران عقب ماندگی های خود از برنامه های آموزشی شبکه های تلویزیونی چهار، قرآن و معارف و آموزش و نیز شبکه دانش آموزی شاد استفاده کنند.

وی با عنوان اینکه اولویت آموزش و پروش حضور دانش آموزان در مدارس می باشد، تصریح کرد: اجباری برای حضور دانش آموزان در مدارس نیست و در این مورد مدیران مدارس دانش آموزانی را که بصورت غیر حضوری از خدمات آموزش و پرورش استفاده می کنند؛ شناسایی کرده و برنامه ریزی های لازم را انجام خواهند داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up