• شناسه خبر : 35936
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 - 04:10

استاندار اردبیل گفت: جهش خوبی در توسعه راه‌های استان اردبیل صورت گرفته است.

اکبر بهنامجو

اکبر بهنام‌جو در بازدید از پروژه چهار بانده اردبیل_ مشگین‌شهر اظهار داشت: جهش خوبی در توسعه راه‌های استان اردبیل صورت گرفته و عملیات زیرسازی ۱۸ کیلومتر از جاده اردبیل به مشگین‌شهر و ۱۲ کیلومتر از جاده اردبیل – رضی -گرمی مغان بزودی پایان یافته و روسازی آنها شروع می‌شود.

وی افزود: توسعه راه‌های استان از دو بانده به چهاربانده، توسعه اقتصادی و رونق تولید به دنبال دارد و برای تحقق این موضوع باید همه دستگاه‌های اجرایی متولی تلاش کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: با تلاش و پیگیری راه و شهرسازی استان پیمانکارهای خوبی در مسیرهای مختلف انتخاب شده‌اند و با تجهیزات کامل در مسیرهای گرمی-بیله سوار، اردبیل-سرچم، نیر-سراب، کلور-درام، تونل اردبیل -آستارا و گرمی- پارس آباد فعالیت‌های مطلوبی در حال انجام است و با ردیف اعتباری خوب تا ۱۴۰۴ بیشتر راه‌های اصلی استان چهار بانده می‌شود.

بهنام‌جو با اشاره به اینکه در سال جاری اعتبار عمرانی و راه سازی استان نسبت به سال گذشته ۳ برابر افزایش یافته تصریح کرد: در طول دو سال اخیر به اندازه ۳۰ سال به بزرگ راه‌های استان افزوده شده است و همچنین مطالعه و نقشه بیشتر پروژه‌ها در دست اجرا است که با اتمام مطالعه و شروع عملیات اجرایی اعتبار لازم نیز جذب می‌شود.

در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز گفت: ۸ کیلومتر از مسیر اردبیل به مشگین‌شهر در حوالی ارباب کندی آماده آسفالت‌ریزی است و تا پایان آذر ماه عملیات روسازی آن به اتمام می‌رسد و در حال حاضر ۵۸ دستگاه سنگین و ۱۲۵نفر بصورت مستقیم در این مسیر فعال هستند و تا پایان نیمه ۱۴۰۰ کل مسیر از همه حیث به اتمام رسیده و کل مسیر اردبیل تا مشکین شهر چهار بانده می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up