• شناسه خبر : 35942
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 - 04:08

استاندار اردبیل گفت: به منظور راه اندازی واحدهای تعاونی مبلغ۳۱۱میلیارد تومان وام ارزان قیمت روستایی با معرفی اداره کل تعاون استان پرداخت شده است.

 

 

پیشخوان بانک
بهنام جو همزمان با هفته تعاون در افتتاح طرح تولیدی پوشاک عرفان ارشق اظهار کرد: تعاونی های استان خانواده بزرگی از اقتصاد و تولید را تشکیل می دهند که در ۲ سال اخیر جهش خوبی برای راه اندازی واحدهای تولیدی اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه واحد تولیدی پوشاک عرفان ارشق یک نیروی بومی منطقه است تصریح کرد: در طول یک سال با آورده شخصی ۱۱میلیارد تومان و استفاده از مشوق های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی شهر رضی، ۴ میلیارد تومان تسهیلات روستایی برخوردار شده است.

استاندار اردبیل سرمایه گذاران را مدافعان اقتصادی در خط مقدم جبهه بر شمرد و گفت: سرمایه گذاران با ایثار و تلاش در جهت رفع بیکاری و ایجاد اشتغال گام های اساسی بر می دارند در این واحد کوچک ۱۵۰ نفر از نیروهای بومی شاغل می شوند و در واقع۱۵۰خانوار از این طریق خوشحال می شوند.

وی رونق تعاون را رونق تولید و اقتصاد دانست و اظهار کرد: گام های بزرگی در توسعه شهرک های صنعتی استان برداشته شده که مبلغ ۱۰۰میلیارد تومان برای توسعه و ایجاد زیرساخت ها اختصاص یافت.

بهنام جو ادامه داد: شهر رضی از توابع شهرستان مشگین شهر یک شهر محروم بوده اما با هدف افزایش سطح اشتغال ۱۴ قرارداد واگذاری در ناحیه صنعتی این شهر در حال سرمایه‌گذاری است و این واحد تولیدی سومین واحد افتتاحی در شهر رضی است.

استاندار اردبیل گفت: با توسعه و تکمیل ناحیه صنعتی رضی شاهد افزایش اشتغال در منطقه محروم رضی خواهیم بود که یکی از اهداف اصلی دولت خروج مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور از محرومیت قطعی است.

وی ضمن تقدیر از دستگاه های اجرایی برای همکاری با بخش خصوصی، بیان کرد: با تلاش و همت مدیران شهرک‌های صنعتی استان اردبیل شاهد رونق این ناحیه صنعتی با توسعه زیرساختی آن هستیم که با رونق این بخش در سال جهش تولید شاهد آرامش در خانواده ها و افزایش اشتغال در مناطق محروم باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up