• شناسه خبر : 36108
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399 - 01:11

چند روزی است که کمبود گاز مایع در اردبیل برخی از مصرف کنندگان را دچار مشکل کرده و قیمت آن هم بعضا تا چند برابر قیمت مصوب رسیده است.

گاز LPG

سیفی رییس شرکت توزیع فرآورده های نفتی شهرستان اردبیل گفت: خانوارهای ساکن مناطق روستایی که از نعمت گاز طبیعی بهره مند نیستند  به صورت اتوماتیک  ماهانه ۴ سیلندر ۴۴ کیلوگرم سهمیه گاز مایع آنها شارژ می شود که با مراجعه به عاملین گاز مایع می توانند سهیمه خود را با نرخ مصوب دولتی تهیه نمایند.

وی هدف از اجرای طرح ساماندهی مصرف  گاز مایع را حذف مصرف کنندگان غیر مجاز از جمله خودروهای ال پی جی  که ناایمن و غیر استاندارد می باشند عنوان کرد.

صادقی رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اردبیل نیز گفت: واحدهای صنفی در صورت نیاز بیشتر از سهمیه گاز مایع ، از طریق اتحادیه خودشان به سازمان صمت اطلاع دهند تا با هماهنگی که با شرکت ملی نفت داریم سهمیه گاز مایع آنها را افزایش دهیبم .

وی افزود: مصرف کنندگان گاز مایع  و در صورت مشاهده گرانفروشی به سامانه ۱۲۴ خبر دهند تا بازرسان ما که در سطح عرضه هستند رسیدگی کنند.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد:  تا به حال نیز چندین مورد پرونده گرانفروشی گاز مایع تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

توزیع گاز مایع از اول مردادماه جاری طبق مصوبه کشوری از طریق ثبت‌نام متقاضیان در سامانه اینترتنتی با استفاده از ظرفیت و زیرساخت‌های بانکی صورت می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up