• شناسه خبر : 36114
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399 - 01:57

رییس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم عوامل حمله در پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل خبر داد.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی، رییس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به صدور حکم عوامل حمله در پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل اظهار داشت: اوایل مردادماه چند نفر از اراذل و اوباش اقدام به حمله در پمپ بنزین علی‌آباد کرده بودند که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال شده و بلافاصله متواری گردیده بودند. با صدور دستورات لازم و نظارت دادستان اردبیل اکیپ ویژه‌ای نسبت به پیگیری، شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل و نهایتاً متهمین متواری، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی دردادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

عتباتی اعلام کرد: سردسته متهمان که از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب استان بود، به تحمل سه و نیم سال حبس و دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

رییس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است، گفت: نیروی واکنش سریع برای مبارزه با اراذل و اوباش با همکاری دستگاه قضایی استان و نیروی انتطامی تشکیل و با هرگونه اقدامات و تحرکات که موجب به هم خوردن نظم و امنیت باشد خارج از نوبت و به صورت فوق‌العاده رسیدگی شده و برای متخلفین مجازات قاطعانه و بازدارنده‌ای صادر خواهد شد.

وی از عموم شهروندان خواست کما فی السابق با مراجع قضایی و انتظامی و امنیتی نهایت همکاری را داشته باشند و هر گونه موارد اخلال در نظم و امنیت عمومی را جهت رسیدگی و برخورد با آنان گزارش نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up