• شناسه خبر : 36124
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399 - 01:40

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل اظهار کرد: این محور به طول ۴۳ کیلومتر در حال اجراست و خوشحال هستیم که پیمانکار این پروژه با تهیه ۳۳ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و سبک تلاش کرده تا این پروژه فعال بماند.

جاده بزرگراه

محبوب حیدری در حاشیه بازدید از راه اصلی کلور – درام اظهار کرد: این محور به طول ۴۳ کیلومتر در حال اجراست و خوشحال هستیم که پیمانکار این پروژه با تهیه ۳۳ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و سبک تلاش کرده تا این پروژه فعال بماند.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه از مطالبات پیمانکاران ۲۰ میلیارد تومان در این پروژه پرداخت شده اما پیمانکار عملیات اجرایی این مسیر را فعال نگهداشته و در حال حاضر نیز عملیات خاکبرداری و ابنیه فنی در این مسیر در حال انجام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: جلسه‌ای را در کارگاه برگزار کردیم و پیمانکار پروژه قول مساعد داد تا با افزایش ماشین‌آلات موجود روند اجرایی این پروژه را تسریع بخشد.

حیدری بیان کرد: از سه محل ۵۷ میلیارد تومان اعتبار به این پروژه اختصاص یافته که از محل جهش تولید ۳۰ میلیارد تومان، توازن ۷ تا ۱۰ میلیارد تومان و از محل پیوست یک قانون بودجه ۱۷ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: با پیگیری استاندار اردبیل، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، نماینده خلخال و کوثر در مجلس و اداره کل راه و شهرسازی این پروژه روند سرعتی به خود گرفته و پیش‌بینی می‌کنیم تا یک ماه آینده با حل مشکلات مالی پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up