• شناسه خبر : 36153
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399 - 05:17

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: ۳۳ مرکز فرهنگی هنری ثابت، سیار و پستی کانون این استان در طرح تامین محتوای یکپارچه مراکز کانون “تمیم” به کتاب‌های روز تجهیز شدند.

 

کتاب

زعفر احدزاده اظهارداشت: با اجرای این طرح ۱۳۲ عنوان کتاب انتشارات کانون و سایر ناشران معتبر حوزه کودک و نوجوان به مراکز کانون سراسر استان ارسال شد.

وی افزود: ۷۰ عنوان از این کتاب‌ها شامل۵۰ عنوان کتاب نابینایان و ۲۰ عنوان کتاب آوا به منظور استفاده کودکان و نوجوانان دارای نیاز ویژه برای تجهیز کتابخانه مرکز فراگیر کانون استان قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: تولید محتوای آموزشی از این کتاب‌ها نیز توسط مربیان مراکز کانون استان آغاز و آثار ارزشمندی تولید و در فضای مجازی عرضه شده است.

احدزاده با اشاره به اینکه تمامی فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر پایه کتاب طراحی و اجرا می‌شود، افزود: یکی از مطالبات جدی خانواده‌ها از کانون افزایش عناوین کتاب‌ها به ویژه کتاب‌های تازه انتشار بود که این امر با توزیع این آثار محقق شده است.

وی تشریح کرد: در مراکز فرهنگی هنری ثابت، سیار و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ۱۳ هزار جلد کتاب تخصصی کودک و نوجوان به صورت امانت در اختیار اعضای این مراکز قرار می‌گیرد.

“تمیم” عنوان طرحی است که بر اساس آن کتاب‌های ناشران برگزیده در جایزه کتاب ماه و سال و سرگرمی‌ها و اسباب‌بازی‌های منتخب در اختیار کتابخانه‌های کانون در سراسر کشور قرار می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up