• شناسه خبر : 36204
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399 - 01:37

گروه استان‌ها – مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اردبیل گفت: امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برنامه‌های اربعین حسینی اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

عزاداری محرم

حجت‌الاسلام عبدالله بیدار پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین حسینی در اردبیل اظهار داشت: امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برنامه‌های اربعین حسینی اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که اجرای برنامه‌های اربعین حسینی به عنوان بازتاب برنامه‌های تاسوعا و عاشورا باید انجام شود گفت: در این زمینه باید با هوشیاری و اهتمام جدی برنامه‌های اربعین حسینی را به صورت باشکوه و منظم برگزار کنیم و در راستای تحقق اهداف مورد نظر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اردبیل گفت: استفاده از بستر فضای مجازی به عنوان یک ظرفیت مهم و اساسی در ترویج فرهنگ و تمدن اسلامی و به صحنه کشیدن صحنه عاشورا و آرمان‌های شهدای کربلا اولویت اساسی است و نباید از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ شود.

بیدار ادامه داد: پیاده‌روی اربعین حسینی نیز با هدف صیانت از جان و سلامتی مردم امسال همانند هر سال برگزار نمی‌شود و در این زمینه درصدد هستیم اجرای برنامه‌های مختلف را به صورت باشکوه و منظم به منصه ظهور گذاشته و حماسه عظیم اربعین را به دشمنان و استکبار جهانی نشان دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up