• شناسه خبر : 36220
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399 - 09:37

مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: بیش از ۱۴ هزار رزمنده دفاع مقدس اردبیل تجلیل می‌شوند.

دفاع مقدس-جنگ

علی واحد در جلسه بررسی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار داشت: امسال برنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت دفاع مقدس متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در نظر گرفته شده است و از ۱۴هزار و ۶۰۰ رزمنده پیشکسوت استان اردبیل تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته افزود: حفظ و نگهداری ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی به همان اندازه که خود دفاع مقدس ارزشمند است برای ما والا و ارزشمند است و باید با جان و دل حافظ این ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی باشیم.

مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل بیان کرد: برنامه تجلیل نمادین از رزمندگان پیشکسوت استان روز۳۱ شهریور ماه در سالن ولایت اردبیل برگزارشده و پس از استماع فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی بصورت ویدیو کنفرانس، نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس استان در حاشیه دریاچه شورابیل افتتاح خواهد شد.

واحد از اجرای ۲۵۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل خبر داد و افزود: همزمان با ۷استان دیگر کشور، روز دوم مهرماه، گام نخست مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اردبیل در ۱۳۵۰مترمربع زیربنا با سخنرانی ویدیو کنفرانسی ریاست مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

در این جلسه رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در سخنانی از طریق ویدیو کنفرانس، با تشریح اهمیت چهلمین سالگرد و هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، از برگزاری ۲۶هزار برنامه و تجلیل از یک میلیون رزمنده پیشکسوت دوران دفاع مقدس در سراسر کشور خبر داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up