• شناسه خبر : 36227
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399 - 09:20

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از تحقق وعده خود مبنی بر تامین اعتبار ۶ میلیارد تومانی برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل خبر داد.

دفاع نظامی

 

علی نیکزاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه بر اختصاص صد درصدی اعتبارات استانی و ملی برای احداث و تکمیل نهایی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان و حل مشکلات زمین پیرامونی موزه دفاع مقدس قول مساعد داده بودیم که هم اکنون این پروژه تامین اعتبار شد.

وی افزود: با پیگیری‎‌های انجام یافته و در جریان بازدید از باغ موزه دفاع مقدس اردبیل قول تامین اعتبار ۶ میلیارد تومانی برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل داده بودیم، این اعتبار تامین شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با بیان اینکه بازدید مردم از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان با وجود قرارگرفتن آن در دایره گردشگری و تفریحی شورابیل می‌تواند نقش مهمی را در بحث فرهنگ و گردشگری فرهنگی استان ایفا نماید، افزود: علاوه بر اعتبار مذکور، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان نیز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل درخواست شد تا برای جمع‌آوری آثار فرهنگی دفاع مقدس مثل آثار و وصیت شهدا و تألیف کتاب‌هایی در این زمینه اختصاص یابد.

نیکزاد بیان کرد: علاوه بر این موارد، از محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در جریان سفر وی به استان اردبیل، قول تخصیص اعتبار بیشتر برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل اخذ شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up