• شناسه خبر : 36253
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1399 - 09:46

فرماندار مشگین‌شهر گفت: حمایت‌های لازم از شرکت ممرادکو و هر سرمایه‌گذار معدن در شهرستان مشگین‌شهر به‌صورت جدی انجام می‌گیرد.

معدن
اکبر صمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت معدن مس منطقه نیاز شهرستان مشگین‌شهر به هیچ‌وجه تعطیل نشده و فقط به شرکت دیگری واگذار می‌گردد.
وی افزود: به لحاظ شرایط ویژه پیش آمده، ادامه فعالیت شرکت ممرادکو در معدن مس منطقه نیاز شهرستان امکان‌پذیر نبوده و با توجه به پیگیری‌های جدی انجام شده از طریق استانداری و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل، معدن مذکور در حال واگذاری به شرکت واجد شرایط و دارای صلاحیت قانونی دیگری است.
فرماندار مشگین‌شهر ادامه داد: فعالیت‌های معدنی و تولید کنسانتره مس در این منطقه به هیچ‌وجه متوقف نشده و هیچ‌گونه جابه‌جایی اعتباری به استان‌های دیگر صورت نگرفته است.
صمدی بیان کرد: حمایت‌های لازم از شرکت ممرادکو و هر سرمایه‌گذار دیگری در شهرستان مشگین‌شهر به‌صورت جدی انجام می‌گیرد، اما مشکل پیش آمده برای این شرکت یک بحث ملی و کشوری بوده و مربوط به استان و شهرستان نبوده و شخص استاندار و نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جریان امر بوده و به جد پیگیر قضیه هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up