• شناسه خبر : 36310
  • تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 - 02:20

مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل گفت: در راستای رفع برخی مشکلات اعم از مسکن، بیمه تکمیلی و وضعیت معیشتی طلاب و روحانیون برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام شده است.

مسکن

حجت الاسلام محسن کریمی اردبیل اظهار داشت: در راستای رفع برخی مشکلات اعم از مسکن، بیمه تکمیلی و وضعیت معیشتی طلاب و روحانیون برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یافته است.

وی با اشاره به این که اهمیت به مطالبات و خواسته‌های طلاب و روحانیون بسیار حائز اهمیت و اساسی است بیان کرد: در این راستا تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم و در این زمینه با انجام برنامه‌ریزی‌های اساسی در راستای رفع مشکلات موجود هستیم.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل گفت: در تمامی زمینه‌های مربوطه اعم از فرهنگی، معیشتی و درمانی برنامه‌ریزی شده تا توان خود را برای حل مشکلات این قشر مبنای کار قرار گیرد و بتوانیم حل مشکلات موجود در این زمینه را محقق کنیم.

وی گفت: مشکل اصلی روحانیون و طلبه‌ها در اردبیل نبود مسکن است که انتظار می‌رود در راستای حل این مشکلات گام‌های اساسی برداشته شود.

کریمی ادامه داد: تشکیل مجمع خیرین این ستاد نیز گامی مهم و مؤثر برای رفع مشکلات طلاب است تا این قشر بتواند با دغدغه کمتری به امور طلبگی خود بپردازند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up