• شناسه خبر : 36319
  • تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 - 02:38

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران، از افزایش ۵۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری حق بهره‌برداری زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

شهرک صنعتی

محمد اهلی صبح امروز در جلسه با برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اردبیل اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۷۳ قرارداد واگذاری زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

وی این میزان واگذاری ها را در حدود ۲۶ هکتار زمین صنعتی برشمرد و افزود: از ابتدای تاسیس شرکت شهرک‌های صنعتی تاکنون، ۱۳۴۰ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که در این بین شهرک صنعتی اردبیل۲ با ۵۸۰ قرارداد، بیشترین سهم را در واگذاری‌ها به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، با اشاره به طرح‌های صنعتی در دست اقدام در شهرک‌های صنعتی استان گفت: این افزایش واگذاری‌ها نشان از افزایش میل به سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان دارد که نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال استان را در پی خواهد داشت.

اهلی با اشاره به زیرساخت‌های تامین شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، بیان کرد: هدف اصلی از ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری است که با استمرار آن، زمینه برای حضور سرمایه‌گذاران در استان تسهیل خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود تا با تامین زمین مناسب و تکمیل زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی، سرمایه‌گذاری‌ها در استان افزایش یابد و این شرکت از تمام توان خود در جهت تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی استفاده خواهد کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up