• شناسه خبر : 36348
  • تاریخ انتشار : 26 شهریور 1399 - 12:01

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل گفت: روز پنجشنبه سوم مهر گلزار شهدا و حرم‌های شهدای گمنام سراسر استان اردبیل گلباران و عطر افشانی می‌شود.

مزار شهدا

 

غلامعلی ولی‌نژاد در جلسه هماهنگی مراسم گلباران و عطرافشانی مزار شهدا اظهار داشت: سوم مهر همزمان با ایام غرورآفرین هفته دفاع مقدس مراسم گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدا با همکاری نیروهای انتظامی و نظامی در تمامی گلزارهای شهرستان اردبیل اجرا خواهد شد.

وی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس افزود: نقش شهادت نقشی تاثیرگذار است و مرور معارف دفاع مقدس، مرور ارزش‌های والای انسانی و دینی است و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا بر همه ما واجب است و باید به دور از هرگونه تعارف و برنامه ظاهری واقعیت نقش شهدا و ایثارگران را پر رنگ کنیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل بیان کرد: این مراسم با همکاری سازمان بسیج و ارگان‌های دولتی استان، ساعت۱۱ صبح پنجشنبه سوم مهر برگزار می‌شود.

ولی‌نزاد افزود: این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

مهدی محمدی، مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس اردبیل نیز در این جلسه افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده توسط اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس استان با هیئت امنای شهدای گمنام، تمامی حرم های مطهر شهدای گمنام سراسر استان در روز پنجشنبه سوم مهر عطرافشانی و گلباران خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up