• شناسه خبر : 36353
  • تاریخ انتشار : 26 شهریور 1399 - 12:10

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از توزیع یک‌هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش ۲میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل در قالب طرح مهر تحصیلی خبر داد.

975

 

حجت الاسلام و المسلمین مهدی ستوده در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طرح مهر تحصیلی با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند اجرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بیان کرد: بسته مهر تحصیلی توزیع‌شده در بین دانش آموزان شامل کیف، دفتر، مداد، مدادرنگی و سایر موارد است که به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا شد.

ستوده با اشاره به اینکه طرح مهر تحصیلی از جمله برنامه‌های خیرخواهانه در راستای تامین کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان مستعد است، بیان کرد: یک هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان و دانشجویان به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با اشاره به اینکه نظارت بر نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان از مهم‌ترین رسالت‌های اوقاف و امور خیریه است، تصریح کرد: بسته‌های مهر تحصیلی طبق نیات واقفان خیراندیش به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up