• شناسه خبر : 36388
  • تاریخ انتشار : 26 شهریور 1399 - 02:29

«بهروز ندایی» گفت: همزمان با سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور از ۱۴ هزار و ۶۰۰ رزمنده پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل تجلیل می‌شود.

دفاع مقدس

جلسه هماهنگی مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان اردبیل امروز در دفتر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل برگزار شد.

در این جلسه «علی واحد» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل اظهار داشت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از هشت سال شجاعت و چهل سال صبر و استقامت است.

واحد عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری این مراسم انجام شده و در حال تدارک مقدمات کار هستیم.

«بهروز ندایی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز گفت: روز ۳۱ شهریور همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز از ۱۴ هزار و ۶۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس استان تجلیل می شود که با توجه به وسعت کار، لازم است که همه ادارات و نهادها و فرمانداری ها خود مستقل به اجرای مراسم تجلیل اقدام کنند.

ندایی عنوان کرد: باید هماهنگی ها در سطح بسیار بالایی انجام شود تا شاهد یک تجلیل سراسری کم‌نظیر باشیم و این کار کمترین خدمت به جامعه پر افتخار و ایثارگر پیشکسوتان دفاع مقدس است.

در ادامه این جلسه در مورد مراسم افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان در روز دوم مهر نیز بحث و تبادل نظر شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up