• شناسه خبر : 36463
  • تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 12:21

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تمام قهرمانان ورزشی استان حمایت می شوند.

 

ورزش

سجاد انوشیروانی در مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان اردبیل و اعضای مجمع هیات دو و میدانی استان در سالن کنفرانس رضا زاده اردبیل برگزار شد، گفت: رشته دو و میدانی رشته ای با پتانسیل بالا در استان اردبیل است که نیاز است بصورت ویژه ای به آن پرداخت شده و در تمامی شهرستانها برای فعال و پویا بودن این رشته تلاش کرد.

وی افزود: برنامه اداره کل ورزش و جوانان برای این رشته ورزشی ایجاد زیر ساخت های لازم است که سالن سر پوشیده دو و میدانی استان یکی از این زیر ساخت ها است که با عنایت استاندار و نمایندگاه استان اردبیل روزهای پایانی جهت افتتاح را پشت سر می گذارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: ما باید از این زیر ساخت بین المللی به نحو احسن استفاده کنیم و قهرمانان ما نیز از این ظرفیت موجود به نحو احسن بهره گیرند.

انوشیروانی با اشاره به اینکه از تمام قهرمانان ورزشی استان به طور مستقیم حمایت خواهد شد،عنوان کرد: نیاز است که اداره کل ورزش و جوانان پشتوانه ای قوی برای ورزشکاران باشد.

وی اضافه کرد: برای توسعه رشته دو و میدانی در استان باید قدم های محکم و استواری برداریم و برای این کار باید یک هم افزایی از طرف ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی این رشته در استان اردبیل ایجاد شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up