• شناسه خبر : 36482
  • تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 02:13

با حضور جلسه سرگروههای درس تربیت بدنی استان با حضور معاون تربیت بدنی وسلامت با محوریت پروژه کنترل وزن و چاقی برگزار شد .

کلاس مدرسه

منصور صاحب سرگروههای درس تربیت بدنی را نمونه و الگو واقعی برای همکاران تربیت بدنی دانست و خواستار تلاش هرچه بیشتر آنها برای ارج نهادن به جایگاه واقعی درس تربیت بدنی در سالتحصیلی جدید با اولویت پروژه کنترل وزن و چاقی(کوچ) شد.

صاحب گفت: شایسته است از طراحان پروژه کوچ بویژه معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع بعنوان طرح ملی در حوزه معاونت تربیت بدنی وسلامت وزارت قدردانی کرد چرا که با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا نتایج مطلوب این پروژه در اردیبهشت ماه سالتحصیلی جدید بدست خواهد آمد و این باهمت کلیه مجموعه عوامل آموزش و پرورش بویژه روسای ادارات و معاونان پرورشی و تربیت بدنی در مناطق و با مشاوره تخصصی معلمان تربیت بدنی  و مراقبین سلامت میسر خواهد شد.

در ادامه سرگروههای درس تربیت بدنی به همراه کارشناس مسئولان تربیت بدنی اداره تربیت بدنی وسلامت استان برنامه ریزی های لازم در خصوص نحوه اطلاع رسانی و ارتباط با کلیه مناطق ۱۹ گانه بویژه معلمان تربیت بدنی را بررسی کردند و آمادگی خود برای همکاری در اجرای پروژه کوچ، اجرا و ارزشیابی درس تربیت بدنی در شرایط شیوع کرونا و سایر موارد را اعلام کردند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up