• شناسه خبر : 36494
  • تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 02:16

رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: با هدف اجرای سیاست‌های تشویقی صادرات تمامی درآمد صادرات غیرنفتی مشمول معافیت‌های مالیاتی می‌شود.

صادرات و واردات کالا

رامین صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با هدف اجرای سیاست‌های تشویقی صادرات تمامی درآمد صادرات غیرنفتی مشمول معافیت‌های مالیاتی می‌شود و درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به این که حمایت از صادرکنندگان برای ما اولویت اساسی است بیان کرد: در راستای ایجاد مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای صاحبان سرمایه و تجار برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یافته و معافیت مالیاتی ۵ تا ۷ ساله برای صاحبان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل بیان کرد: تسهیل قوانین سرمایه‌گذاران و نیز سهولت در صدور مجوزها برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه درصدد هستیم با تلاش‌های انجام یافته مشارکت سرمایه گذاران را در سطح استان محقق کنیم.

صادقی بیان کرد: در این زمینه اجرای ۸۰ طرح اولویت‌دار صنعتی با همکاری سرمایه‌گذاران در استان اردبیل در دستور کار است که با همکاری بخش خصوصی می‌توانیم اجرای این طرح‌ها را با همکاری بخش خصوصی راه‌اندازی کنیم.

وی اظهار کرد: با توجه به این که عمده صادرات در استان اردبیل مربوط به بخش کشاورزی و صنعتی است درصدد فعال‌سازی گمرکات استان اردبیل به صورت مستمر هستیم تا بتوانیم در راستای ارائه خدمات به حوزه‌های مختلف به خصوص بخش کشاورزی موفق عمل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up