• شناسه خبر : 36496
  • تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 02:12

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد در محل زندگی داوطلبان برگزار می‌شود و در این زمینه سوابق علمی و توانمندی علمی آن‌ها نیز بررسی می‌شود.

جعل مدرک دانشگاه

اسحاق رسولی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد در محل زندگی داوطلبان برگزار می‌شود و در این زمینه سوابق علمی و توانمندی علمی آن‌ها نیز بررسی می‌شود.

وی با اشاره به این که برگزاری و مدیریت جلسات مصاحبه به صورت متمرکز است بیان کرد: در این زمینه داوطلبان به محل سکونت خود مراجعه می‌کنند تا بتوانند در جلسات غیرحضوری شرکت کننده و در زمان اعلام شده نیز باید در جلسات حضور یابند.

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل بیان کرد: صرفاً داوطلبی که توانسته در آزمون کتبی قبول شود می‌تواند به این مرحله راه پیدا کند و بعد از برگزاری مصاحبه مجموع امتیازات آن‌ها مشخص می‌شود که در این زمینه ارزیابی‌های لازم توسط اساتید انجام می‌یابد.

اسحاقی ادامه داد: داشتن آمادگی لازم برای جواب دادن به سئوالات در آرامش مد نظر متقاضیان شرکت کننده باشد و نیم ساعت قبال از شروع به محل مورد نظر مراجعه کنند و مبنای حضور در این جلسات باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up