• شناسه خبر : 36518
  • تاریخ انتشار : 28 شهریور 1399 - 01:08

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل گفت: تنها راه نجات و پیروزی در مقابل دشمنان و استکبار جهانی ادامه راه شهدای والامقام است.

سپاه پاسداران

 

سرهنگ پاسدار شکر عبدی نیز در این نشست اظهار داشت: تنها راه نجات و پیروزی در مقابل دشمنان و استکبار جهانی ادامه راه شهدای والامقام است.

وی با اشاره به اجرای ۱۵۰۰برنامه متنوع در قالب ۷۲عنوان در طول هفته دفاع مقدس در سراسر استان اردبیل افزود: این برنامه‌ها با رویکرد تحقق گام دوم انقلاب و در زمینه‌های مختلفی مبنای کار قرار کرفته و برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با بیان اینکه شهدای والامقام درس بزرگ شجاعت،‌ایستادگی و مقاومت را به ما یاد دادند، تصریح کرد: در راستای تجلیل از خانواده‌های شهدا، طرح افتخار کوچه‌ها آبروی محله به دلیل ویروس کرونا و بالا بودن سن پدر و مادر شهیدان و جلوگیری از انتقال این بیماری طرح در محل زندگی شهیدان برگزار می‌شود.

عبدی بیان کرد: در جنگ هشت سال جنگ تحمیلی و نابرابر دفاع مقدس ۳۴۰۰ نفر از استان اردبیل به درجه رفیع شهادت نائل شدند که به فرموده امام راحل ما در جنگ ریشه‌های انقلاب را تقویت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه استقلال، امنیت، عظمت، عزت و آبروی امروز ما مدیون و مرهون خون شهدا است، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل امروزی به ویژه جوانان و نوجوانان رسالتی خطیر است که همگان باید به آن توجه داشته باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up