• شناسه خبر : 36551
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 02:02

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: ۳۰۰ خانه هلال در استان اردبیل راه اندازی خواهدشد.

هلال احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در مراسم افتتاح اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر و خانه هلال روستای قره با بیان اینکه در استان اردبیل ۳۰۰خانه هلال راه اندازی خواهیم کرد افزود: هدف از این اقدام گسترش آموزش های همگانی روستائیان در راستای مقابله با بحران میباشد.

محمدحسن قوسیان مقدم افزود: با افتتاح یک هزارو۴۰۰ خانه هلال در سراسر کشور تعداد خانه های هلال به ۳ هزار خانه افزایش یافت.

معبودی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۳ پروژه با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال در استان اردبیل افتتاح شد.

وی با اشاره به افتتاح مرکز آموزشی شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان نیر افزود: امید است با حمایت مسئولان کشوری این اردوگاه را به اردوگاه کشوری تبدیل کنیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای اردبیل دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در مراسم افتتاح اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر و خانه هلال روستای قره با بیان اینکه در استان اردبیل ۳۰۰خانه هلال راه اندازی خواهیم کرد افزود: هدف از این اقدام گسترش آموزش های همگانی روستائیان در راستای مقابله با بحران میباشد.

محمدحسن قوسیان مقدم افزود: با افتتاح یک هزارو۴۰۰ خانه هلال در سراسر کشور تعداد خانه های هلال به ۳ هزار خانه افزایش یافت.

معبودی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز گفت: ۳ پروژه با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال در استان اردبیل افتتاح شد.

وی با اشاره به افتتاح مرکز آموزشی شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان نیر افزود: امید است با حمایت مسئولان کشوری این اردوگاه را به اردوگاه کشوری تبدیل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up