• شناسه خبر : 36553
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 02:09

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه گل سنگ‌های مقاومت در اردبیل برگزار می‌شود.

دفاع مقدس

حسین آزاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه گل سنگ‌های مقاومت در اردبیل برگزار می‌شود که یک هفته میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

وی با اشاره به این که هدف از برگزاری این نمایشگاه یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان و شهدای والامقام کشورمان است بیان کرد: در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده تا بتوانیم این برنامه‌ها را در شأن و جایگاه شهدای والامقام برگزار کنیم.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع ویروس کووید -۱۹ امسال بیشتر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در بستر فضای مجازی در نظر گرفته شده که این مسئله رسالت و وظایف مسئولان و مردم را در انتقال آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی خطیرتر می‌کند.

آزاد ادامه داد: محل برگزاری نمایشگاه باغ موزه دفاع مقدس در نظر گرفته شده که آثاری از هنرمنان طراز اول در معرض نمایش گذاشته می‌شود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و موازین مربوطه اولویت اساسی در برگزاری این نمایشگاه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up