• شناسه خبر : 36555
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 02:42

فرماندار اردبیل گفت: شانزدهمین مانور فاصله گذاری اجتماعی در شهر اردبیل در راستای پیشگیری ازشیوع ویروس و ارایه دستورالعمل‌های بهداشتی به اصناف و مردم آغاز شد و در این زمینه ۵۰ اکیپ بهداشتی در سطح شهر اردبیل حضور می‌یابند.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی یگانه صبح امروز در مراسم آغاز مانور فاصله‌گذاری اجتماعی در اردبیل اظهار داشت: از مردم انتظارداریم فاصله‌گذاری اجتماعی  و دستور العمل‌های بهداشتی  و وزدن ماسک را مبنای کار قراردهند واز حضور در مراکز پر تردد خوداری کنند.

وی گفت: هم اکنون اردبیل در شرایط قرمز کرونا قرار گرفته  و باتوجه به فرارسیدن سرما و بروز سرماخوردگی انتظار می‌رود اهتمام جدی برای رعایت دستور العمل های بهداشتی صورت گیرد تا شاهد افزایش شیوع ویروس کرونا وپیک مجدد آن نباشیم.

فرماندار اردبیل همراهی مردم را در راستای پیشگیری ازشیوع کرونا خوب ارزیابی کرد و گفت: باید مردم خودشان را باسبک جدید  زندگی وفق دهند.

امامی یگانه از تلاش‌ها و زحمات کادر درمانی وبهداشتی که شبانه روزی برای ارج نهادن به سلامت مردم  تلاش می‌کنند قدردانی کرد و گفت: اصناف ومراکزی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند بعد ازتذکرات لازم وعدم رعایت پلمب می‌شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up