• شناسه خبر : 36559
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 03:08

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: نخستین کارخانه سوربیتل و پالایش دانه‌های روغنی با ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در مغان راه‌اندازی می‌شود که در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام یافته است.

کارخانه شهرک صنعتی

عباس جهانگیرزاده ظهر امروز در بازدید از محل احداث کارخانه پالایش دانه‌های روغنی پارس‌آباد اظهار داشت: نخستین کارخانه سوربیتل و پالایش دانه‌های روغنی با ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در مغان راه‌اندازی می‌شود که در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام یافته است.

وی با اشاره به اینکه در راستای راه‌اندازی این کارخانه عظیم جلسات متعددی با مدیران بانک‌ها و نیز مسئولین مربوطه انجام یافته است بیان کرد: با پیگیری‌های لازم قرر شد تا ۵۰ درصد اعتبار از طریق بانک‌های عامل و ۵۰ درصد توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی به پروژه تزریق شود.

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: اهمیت به توسعه اشتغال‌زایی و بخش اقتصادی از اهم مواردی است که از ایجاد کارخانه به دنبال داریم و علاوه بر آن نیازمند ایجاد کارخانه‌های تبدیلی و تکمیلی برای کمک به تولید محصولات کشاورزان هستیم.

جهانگیرزاده بیان کرد: در این زمینه اشتغال‌‌زایی برای ۵۰۰ نفر و نیز پوشش دادن به محصولات دانه‌های روغنی برای جلوگیری از خام‌فروشی می‌تواند برای توسعه منطقه مغان نقش اساسی ایفا کند که در این زمینه درصدد هستیم با رفع مشکلات پیش رو به اهداف خود دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up