• شناسه خبر : 36561
  • تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399 - 03:23

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت:طبق هماهنگی‌های به عمل آمده دومین هنرواره حبیب با محوریت شهید سلیمانی در اردبیل برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار نیز به دلیل استقبال خوب مردم تمدید شد.

دفاع مقدس-جنگ

علی واحد ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری دومین هنرواره حبیب در اردبیل اظهار داشت: سال گذشته برگزاری هنرواره حبیب با استقبال بسیار خوب مردم روبه‌رو شد که امسال نیز انتظار می‌رود شرایط به همین منوال باشد.

وی با اشاره به این که در این زمینه مهلت ارسال آثار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس تمدید شده است بیان کرد: محوریت برگزاری این هنرواره امسال شهید سلیمانی است که بدون شک اهمیت برگزاری این مراسم را چندین برابر می‌کند و انتظار می‌رود شاهد دستاوردهای خوبی در این زمینه باشیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: انعکاس و انتقال میراث هشت سال دفاع مقدس برای آیندگان یک اولویت اساسی است و در این زمینه تدوین برنامه‌های اساسی به منظور ارائه دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار است.

واحد بیان کرد: محور آثار ارسال شده به این هنرواره در بخش‌های داستان کوتاه، شعر، نواهای حماسی و پوستر است که در این زمینه بخش‌های ویژه‌ای نیز در نظر گرفته شده و آئین اختتامیه و معرفی برگزیدگان آبان ماه برگزار و به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز نفیس اهدا می‌شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up