• شناسه خبر : 36598
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1399 - 11:50

مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته نمایش افلاکیان خاکی هر شب در باغ موزه دفاع مقدس اردبیل به مدت نیم ساعت اجرا می‌شود.

دفاع مقدس-جنگ

مصطفی قهرمانی صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در اردبیل اظهار داشت:  به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته نمایش افلاکیان خاکی هر شب در باغ موزه دفاع مقدس اردبیل به مدت نیم ساعت اجرا می‌شود.

وی با اشاره به این که محور برگزاری این نمایش عملیات کربلای ۵ است بیان کرد: رویکرد اصلی برگزاری این نمایش یادآوری رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و اسیران و شهدای کربلا است که می‌توان به شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، دوران مبارزه با کرونا و کمک مؤمنانه اشاره کرد.

مسئول بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: در راستای برگزاری این نمایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده و نمایشی که با بیش از ۳ هزار نفر در سال‌های گذشته اجرا می‌شد امسال با تعداد محدود، در فضای باز و فاصله‌گاری اجتماعی در نظر گرفته شده است.

قهرمانی ادامه داد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه برای برگزاری باشکوه و منظم این برنامه‌ها در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم در این زمینه به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: در راستای برگزاری باشکوه و منظم این برنامه‌ها درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در راستای ادای دین در برابر شهدای والامقام کشورمان دست یابیم چرا که هر چه داریم مدیون و مرهون خون پاک شهداییم و در این زمینه باید تمام تلاش خود را به کارگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up