• شناسه خبر : 36600
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1399 - 11:42

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: ۹۴۰ میلیارد ریال عوارض برای اجرای پروژه‌های عمرانی اردبیل به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز شد.

کارت بانک

ابراهیم قلی‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای اهمیت به توسعه حرکت به سمت مالیات هوشمند برنامه‌ریزی شده تا داده‌ها و اطلاات را به سمت این رویکرد پیش ببریم.

وی با اشاره به این که برای ترویج فرهنگ مالیاتی نیاز به شناخت باورها و شناخت مردم داریم که نیاز است در این زمینه با تبیین اهداف سازمان امور مالیاتی اقدامات اساسی برای ایجاد باور و طرفه بین دولت و مردم ایجاد شود تا مردم نسبت به پرداخت مالیات خوش‌بینانه حرکت کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: در راستای فرهنگ‌سازی در این زمینه برای توسعه فرهنگ مالیاتی باید برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یابد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است.

قلی‌زاده ادامه داد: سال گذشته ۴ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال مالیات جمع‌آوری شده بود که ۹۴۰ میلیارد ریال آن به صورت مستقیم برای تأمین زیرساخت‌ها و اجرای پروژه‌های عمرانی شهرها و روستاهای استان به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز شد.

وی بیان کرد: در راستای هوشمنسازی امور مالیاتی نیز برنامه‌های لازم و اساسی در حال اجراست و درصدد هستیم تمامی برنامه‌ها را به این سمت سوق دهیم تا مشکلات موجود مربوط به ارائه حضوری برطرف شود که این مسئله به عنوان اولویت اساسی در دستور کار این مجموعه قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up